Rivez neemt assurantiekantoor Jos Hikspoors over

0

Assurantie-advies kantoor Rivez, actief in het zuidoosten van ons land, neemt de verzekeringsportefeuille van assurantiekantoor Jos Hikspoors uit Liessel (Noord-Brabant) over die met pensioen gaat. Hoeveel Rivez voor de portefeuille betaalt, is niet bekendgemaakt.

De aankoop komt drie maanden na het nieuws dat Rivez Assurantiën & Risicobeheer en Zuiderhuis Assurantiën vanaf 1 januari 2022 samen verdergaan. De nieuwe combinatie binnen het Söderberg & Partners-netwerk is goed voor zo’n 20 miljoen euro omzet en telt na de samenvoeging 170 medewerkers.

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.