Olaf van den Heuvel directeur Investments bij Achmea IM

0

Olaf van den Heuvel is per 1 december 2024 benoemd tot directeur Investments bij Achmea Investment Management.

Hij volgt Rogier Krens op, die zijn functie onlangs neerlegde. Van den Heuvel was de afgelopen vijf jaar Chief Investment Officer Nederland en bestuurslid van Aegon Investment Management.

Carrière

Daphne de Kluis, lid Raad van Bestuur van Achmea: “Met een carrière van 25 jaar in vermogensbeheer, waaronder investments, fiduciair management en productontwikkeling, brengt hij een schat aan kennis en ervaring mee.”

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

Redactie InFinance

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.