Aon heeft Koen Kerstens aangesteld als director business optimization. Met deze benoeming versterkt Aon het bedrijfsonderdeel Health Solutions.
Kerstens is sinds 2009 werkzaam voor Aon. In die periode bekleedde hij verschillende rollen, waaronder data analytics consultant, health consultant en product manager. De laatste vier jaar was hij manager van het propositie- en campagneteam binnen Health Solutions.
Technologie en data
Als director business optimization wordt hij verantwoordelijk voor efficiëntie in werkprocessen, kennisborging en geïntegreerde proposities. Daarbij zal een sterke focus komen te liggen op het gebruik van technologie en data. Met deze stap is hij toegetreden tot het management team van Health Solutions.
Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.