aboland
3XI-AUTOR-CMYK.gif

Senior Employee Internal Control & Risk Management

  • Bedrijfsnaam: Ziggo
  • Standplaats: Utrecht
  • Opleidingsniveau:
    • HBO
  • Studierichting:
    • Bedrijfskundig
  • Functienaam: Controller Marktrisico
  • Dienstverband: Vast
  • Aantal uren per week: 38
  • Full time/Part time: Fulltime
  • Branche/sector: Reclame/communicatie/media
  • Regio:
    • Utrecht

Over het bedrijf

Ziggo voorziet circa 7,8 miljoen mensen via 3,2 miljoen aansluitingen van televisie,internet en telefonie. In handelen en gedrag stelt Ziggo de klant centraal om vervolgens zo goed mogelijk in te spelen op zijn wensen. Ziggo wil altijd graag weten wat er leeft bij klanten. Wat ze belangrijk vinden, waar ze blij van worden en misschien iets minder blij. Met die informatie wil Ziggo het allemaal net even anders gaan doen. Ziggo wil saaie dingen leuker maken. Ingewikkelde dingen makkelijker. En onmogelijke dingen mogelijk. De 2.800 medewerkers van Ziggo willen vanuit dit gedachtegoed een optimale klanttevredenheid realiseren. Ziggo is een nationaal merk met een sterke regionale binding. Naast het centrale kantoor in Utrecht heeft Ziggo diverse regiokantoren. Op dit moment zijn wij voor de afdeling Finance in Utrecht op zoek naar een: Senior Employee Internal Control & Risk Management

Over de functie

Als Senior Employee Internal Control & Risk Management help je de organisatie om aantoonbaar in control te zijn, om ambities te realiseren en om beloftes waar te maken. Je ontwikkelt plannen van aanpak voor projecten en draagt verantwoordelijkheid voor een effectieve en efficiënte uitvoering en voor een deugdelijke vastlegging van de uitgevoerde werkzaamheden. Je bent medeverantwoordelijk voor het opstellen van een efficiënt en effectief Business Control Framework en je inventariseert en rapporteert knelpunten in AO/IC met het doel om verbeteringen aan te brengen. Daarnaast ontwikkel en implementeer je beleid op het gebied van Quality Assurance, Riskmanagement, Mediation, Fraude, Revenue Assurance en Billing, en maatregelen die gericht zijn op risicobeheersing of –financiering. Je voert het Insurance Management-beleid uit en bent verantwoordelijk voor het inrichten en bewaken van de beleidscyclus Informatiebeveiliging. Je initieert acties ter verbetering van de informatiebeveiliging, doet voorstellen aan het management hierover en formuleert en implementeert procedures voor schademelding en schadeverhaal. Verder participeer je in projecten om de implementatie van new business- en verandertrajecten te begeleiden en adviseer je belanghebbenden bij het realiseren van organisatiedoelstellingen. Periodiek monitor je de hoofdprocessen ten behoeve van optimalisatie en je adviseert over de volgens het eTOM-model tot en met level 3 beheerste processen en over procesverbeteringen die de effectiviteit en efficiency vergroten.

Functie eisen

Je hebt een bedrijfseconomische opleiding afgerond op ten minste een hbo-niveau en beschikt over minstens vijf jaar ervaring op het gebied van Internal Control en over sturende capaciteiten. Je beschikt daarnaast over analytisch denkvermogen en over basiskennis van procesmodellen, waarbij ervaring met eTOM geldt als een pre. Je hebt verder aantoonbaar kennis van en ervaring met de code-Tabaksblat, ISO, COBIT en COSO. Je kunt zelfstandig werken en bent in staat anticiperend te handelen en richtlijnen toe te passen. Ook ben je accuraat en beheers je het Nederlands en Engels goed.Bij Ziggo vinden we wie je bent minstens zo belangrijk als wat je kan. We zoeken klant- en resultaatgerichte teamspelers die zelf het initiatief nemen om beter te worden én collega's beter te maken. Mensen die een mening hebben en kunnen onderbouwen, die op integere wijze communiceren en die begrijpen dat hun werk uiteindelijk gericht is op het tevreden stellen en houden van onze 7,8 miljoen relaties.

Wat wij bieden

Ziggo biedt bovengemiddelde arbeidsvoorwaarden, kent een solide bonusregeling en betaalt ook een bijdrage van 70% in je pensioenpremie. Je salaris is afhankelijk van je kennis- en ervaringsniveau en wordt deels gebaseerd op de CAO van Kabel & Telecom. Naast salaris ontvang je elke maand een Benefit Budget om naar eigen inzicht te besteden, bijvoorbeeld aan extra vakantiedagen of een extra storting voor je levensloopregeling.

Open Sollicitatie

Je kunt ook een open sollicitatie voor dit bedrijf insturen. Klik hier om uw gegevens in te vullen.