aboland
Ohrabanner
Aboland


InFInance Intermediair
Cartoons
Gouden Loekie banner
3XI-AUTOR-CMYK.gif

Centropolis staat op uit graf

Centropolis wisselt van eigenaar, legt zich verder toe op software- en internetproducten, verbetert Smartselector Uitvaart en sluit een exclusief verkoopcontract met Differentworld. Het bedrijf zet met een nieuwe strategie in op software- en internetoplossingen voor het intermediair. Jeffrey Leichel is inmiddels enig aandeelhouder geworden van de onderneming.

Het belangrijkste product, Smartselector Uitvaart, heeft een upgrade gehad. Het bouwt nu, volgens eigen zeggen, een volledig advies volgens BGFO 2 op en vergelijkt de uitvaartverzekeraars Axent (nieuw), Cardif, Dela, Facultatieve, Klaverblad (nieuw), Monuta, Reaal en Yarden op prijs en productkenmerken. Daarnaast is een overeenkomst gesloten met het nieuwe intermediaire platform Differentworld, dat de exclusieve verkooprechten van Smartselector Uitvaart heeft verworven.

 

Vlak bedoeld voor bestandenlijst. Niet getoond in website

logo's

Artikel Zoeken

Meer vaknieuws

  • Independer wast handen in onschuld

    Edmond Hilhorst van internettussenpersoon Independer zegt vandaag in de NRC dat hij op zijn website ook solvabiliteitscijfers van verzekeringsmaatschappijen wil plaatsen. Hiermee reageert hij op de vele boze mails die Independer kreeg, omdat deze tussenpersoon niet had gewaarschuwd voor het omvallen van het omhooggeprezen en inmiddels omgevallen Ineas.
    .

  • Van der Hoeven verlengt garantieregeling

    De garantieregeling voor bedrijven wordt met een jaar verlengd. Dat meldt De Telegraaf. De garantieregeling zou eind dit jaar aflopen, maar minister Maria van der Hoeven (Economische Zaken) heeft volgens de Telegraaf besloten deze te verlengen tot eind 2011. Het Rijk staat volgens de regeling garant voor de helft van leningen die aan ondernemers worden verstrekt. Het gaat om bedragen boven de 250.000 euro. Onder de 250.000 euro biedt het Rijk een garantie van 80 procent.
    .

  • Hoogste werkloosheid in 2011 in Flevoland

    Groningen is volgend jaar niet langer de provincie met de hoogste werkloosheid, zo voorspelt het ING Economisch Bureau. De werkloosheid blijft wel hoger dan gemiddeld, maar vanaf 2011 is de provincie geen koploper meer. Die dubieuze positie wordt dan door Flevoland ingenomen.
    .

  • VEB: helft financiële bijsluiters is ondeugdelijk

    De helft van de financiële bijsluiters van in Nederland genoteerde beleggingsfondsen vertoont één of meerdere gebreken. Een aanzienlijk deel van de bijsluiters bevat geen actuele informatie over risico en rendement van het fonds. Op deze manier wordt het belang van de bijsluiter aangetast, concludeert de Vereniging van Effectenbezitters (VEB) na onderzoek onder alle in Nederland genoteerde beleggingsfondsen.
    .