aboland
3XI-AUTOR-CMYK.gif

Over de sprekers

Prof. dr. Marcel Creemers

Foto Prof. dr. Marcel Creemers

Prof. dr. Marcel Creemers (1948) – Programmadirecteur van het NyVU Executive MBA, dat zich specifiek richt op de Finance Sector. Hij is auteur van het boek De Lat Moet Hoger! (hoe bedrijven licht, vlug en precies worden). Hij is een veelgevraagd en gewaardeerd spreker op zakelijke congressen. In zijn inleidingen laat hij aan de hand van aansprekende voorbeelden zien hoe hoog bedrijven de lat moeten leggen om succesvol te zijn in een globaliserende wereld.


Prof. dr. Rob Vinke


Foto Prof. dr. Rob Vinke

Prof.dr. Rob H.W. Vinke is sinds 1997 verbonden aan Nyenrode Business Universiteit te Breukelen als hoogleraar personeelswetenschappen. Sinds 1997 is hij directeur van Rob Vinke Consultancy, een onafhankelijk organisatieadviesbureau. Zijn kernspecialisaties zijn: trends in de samenleving, strategisch HRM-beleid, arbeidsvoorwaarden en beloning, cultuur en motivatie. Hij heeft ruim 350 publicaties op zijn naam staan en verzorgt geregeld inleidingen. Hij werkte ruim tien jaar als senior consultant bij Hay Management Consultants en Twijnstra Gudde.

Dr. Nick H.M. van Dam

Foto Dr. Nick van Dam

Nick van Dam is internationaal adviseur voor Deloitte Consulting’s Human Capital praktijk en verantwoordelijk voor Deloitte’s (intern) Global Learning & Development Shared Services Center (India/VS).
Hij is gastdocent aan verschillende business schools en board member van ICEDR (International Consortium for Executive Development and Research).  Naast het schrijven van boeken (onder meer '25 Best Trends in Learning & Talent Development', ‘Organization & Management, an International approach’, The e-Learning Fieldbook (Engels en Manderijn) is hij de oprichter en voorzitter van ‘The e-Learning For Kids Foundation’
(www.e-learningforkids.org)  

Marc Dreuning

Foto Marc Dreuning
 

Tijdens het seminar zal het dagvoorzitterschap in handen zijn van Marc Dreuning. Menigeen kent Marc als bevlogen project manager van het “NyVU Modulair Executive MBA” dat o.a is opgezet voor de Finance-Sector. Marc is een gewaardeerd dagvoorzitter en zal in die hoedanigheid op 9 maart het seminar van gepast voorzitterschap voorzien. Op 16 december j.l. was hij nog dagvoorzitter op het ‘Food for Markets’ seminar.

Vlak bedoeld voor bestandenlijst. Niet getoond in website